Rosenbauer

431,52 € s DPH 356,63 € bez DPH

4. Přilba HEROS TITAN FIRE Rosenbauer signální žlutá-luminiscenční
    410,62 € s DPH 339,36 € bez DPH
    Maximální ochrana s vylepšeným konceptem. Přilbou Heros-titan nastavil Rosenbauer nový standard maximální bezpečnosti pro hasičské zásahy. Nová generace Heros kombinuje maximální ochranu s perfektním komfortem nošení. Dozvědět se více

5. Svítilna integrovaná LED pro přilbu Heros - titan
    119,31 € s DPH 98,60 € bez DPH

Svítilna integrovaná LED pro přilbu Rosenbauer HEROS TITAN do výbušného prostředí.

Tabulka Seznam

Nastavit sestupně